1 Aylık İstatistikler

Mart 19, 2009

Bu blogun ilk oluşturulma tarihi olan Şubat ortasından bu zamana kadar geçen yaklaşın 1 aylık sürede, 1554 tekil tıklama almışız. Yeni kurulmuş, yayın listesini hazırlamakta  olan küçük bir yayınevi için oldukça mutluluk verici ve motive edici bir rakam. İzleyicilerimizin kimler olduğunu, onlarda nasıl izlenimler / hisler / düşünceler uyandırdığımızı bilmiyoruz ve aslına bakarsanız çok da merak ediyoruz. Daha çok yorum, soru, eleştiri yazmaz mıydınız ? Kendinizden bahsedin, beğenmediklerinizi söyleyin, merak ettiklerinizi sorun, kahvemizi içmeye, portakalımızdan yemeye gelin, sadece bostanımızda yetişenler ya da yayın listemizdekiler değil, aramızdaki  bağ da organik, yaşayan bir şey olsun..

Reklamlar

6 Responses to “1 Aylık İstatistikler”

 1. ilgi genc Says:

  1 aydir ne yaptigini, ettigini buradan takip ediyorum irem cagil. Cokca benzer seylerin pesinde hucre eskitmekte, eskiyenlerin yerlerine yenilerini getirmekteyiz seninle. Amma ve lakin eski hayatimin uzerimde kalan yukunden bir kucuk agirlik ile eski isime gucume bir sureligine dondum. Yayinevini gozluyorum uzaktan.. hayalleri beraber konusmak uzere.

 2. sineksekiz Says:

  hep aklımdasın, toprakla uğraşırken, yol kenarına yüksek bir yerlerden düşmüş sarp kayaların kenarından geçerken..bazen unutup yahu ilgi gelecekti ama nerde kaldı diyoruz. yapılacak çok şey var, hayaller bahçelerde geniş, gel de iki tohum atalım. yolunu gözleriz..

 3. Hatice Sen Says:

  Keske daha organik bagim olsa okudugum bostan ve mandalinlikle:)

  arkadasim filiz telek sayesinde sizden haberdar oldum ve sonra da gunbegun oralardaki gelismelere daldim.

  belki daha sonra size listenize almaniz icin bir kac kitap adi gonderebilirim. hatta su aralar pek mumkun degil ama hayatim biraz durulunca ilgilenirseniz ve ihtiyac olursa ben bile cevirmeye yeltenirim.

  ictenlikle esen kalin!

 4. sineksekiz Says:

  Merhaba Hatice,

  Okuyup sevdiğiniz, bir yerlerde okuyup merak ettiğiniz kitapları bizimle paylaşmanızı içtenlikle isteriz, isterseniz liste yapıp gönderin, ya da aklınıza geldikçe ara ara yazın, çevirilmesi gerekenleri ise özellikle belirtin ki incelemeye alalım. Kitaplarla ilgili her türlü paylaşımda bulunmaya, eksikler üzerinde konuşmaya, neyi nasıl yapmak gerek diye tartışmaya açığız ve dahası ihtiyacımız var.

  Umarım bir gün yollar kesişir.. düşüncelerinizi paylaşmanız ve bize iletmeniz gerçekten çok kıymetli ve birkaç kelimeyle hissettirdiğiniz bu his, yapılıp edilmesi gereken işlerin yorgunluğundan sonra akşam yakılan sobanın verdiği sıcaklığa benziyor.. çok teşekkür ederiz.


 5. biri de benim sanırım o tekil hitlerin. sinek sekizlerin başımıza kitap olarak yağacağı günleri beklerken, ben daha çok, topraktan çıkacak kitaplarınızı merak ediyorum.

  sevgiler.

 6. sineksekiz Says:

  barış bayağı bir önce görsel şiir dediğini hatırlıyorum, bu yorum sayesinde bloguna (ttp://depob.blogspot.com) bakıp senin yaptıklarını da görmüş olduk, biraz daha detaylı bahsetsene ne olduğunu, niye olduğunu, nasıl olduğunu?

  bu arada neredeyse topraktan çıkacak bizim kitaplar, dediğin kadar var! biz de merakla gözlüyoruz tohumları, bakalım ne zaman boy verecekler!


Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: