2 Aylık İstatistikler

Nisan 18, 2009

Geçen ay bugün, günlüğümüzün yayına geçmesinden itibaren 1 aylık süre sonunda  1554 tekil tıklama aldığımızdan bahsederek, takipçilerimize teşekkür etmiş ve aramızda organik bir bağ kurulması dileklerinde bulunmuştuk. Bu bağın yavaş da olsa oluşmakta olduğunu hissediyoruz bir ay gibi kısa bir sürenin sonunda..
Her gün yazdıklarmızı okudunuz, izlenmelerimiz artmaya devam etti, 2800‘lere ulaştık. Biz çeviri, düzelti, telif hakları, kitap kapakları ile uğraşırken siz de bize telefon ettiniz, e-mail gönderdiniz, kitap önerdiniz, merak ettiklerinizi sordunuz ya da sohbetinizi paylaştınız.
Buradan size teşekkür etme mutluluğunu veriyorsunuz;  
yorumlarını eksik etmeyen ve pembe domates tohumlarımızın bostanımızda büyümesini sağlayan Avniye Tansuğ Hanım, el yapımı defterleri, baskı tekniklerimizi geliştirmek için uğraşan Ankara şefimiz Anıl Ilgaz, ne zamandır biriktirdiği onlarca ekolojik tohumu bize hediye eden yüce gönüllü arkadaşımız Damla, San Francisco’dan bildirmeye devam eden Tansu, bir gün beraber reçel yapacağımıza inandığımız Dilara, Linda, Avustralya Permakültür Enstitüsü’nden üşenmeden yazan, soran, araştıran Mustafa F. Bakır, heyecanımızı paylaştığını iletmekten çekinmeyen Murat Unel ve adını bilmediğimiz diğer herkes. Varolduğunuzu göstererek destek ve güç verdiğiniz için sağolun.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: