Koptik Dikişli Defterler Satışta

Mayıs 21, 2009

168
Ne zamandır defterleri sorup duruyor site takipçileri, yakınımız ya da daha tanışmadığımız birçok dost. Beğenmeyen çıkmadı daha, herkes içtenlikle iltifat ediyor, biz de durduğumuz yerde mutlu oluyoruz. Nasıl yapalım da bu defterleri detaylarıyla internet ortamında satışa çıkaralım derken bir site keşfettik Pasaj adında. Bener söyledi böyle bir site olduğunu, biz de baktık etsy’nin Türkiye’deki versiyonuna denk bir altyapı.
Siteye üye olduk ve ilk seri 10 defterlerimizin tek tek fotoğraflarını çekip, detaylı bilgileri de ekleyerek siteye yükledik. http://sineksekiz.pasaj.com/ adresine girip bakabilirsiniz.
Bu sitenin kolaylığı kredi kartıyla alışveriş yapmak isteyenlere gerekli altyapıyı sağlıyor olması. Güvenli bir şekilde alışverişinizi yapabilirsiniz. Siz seçtiğiniz defterleri almak istediğinizi belirttiğinizde bize bir mesaj gelecek, biz de özene bezene paketlemeyi yapıp sürpriz birkaç eklemeyle beraber adresinize postaya vereceğiz.
Ama kredi kartı kullanmak istemeyenler ya da kredi kartı sahibi olmayanlar da vardır muhakkak. Onlar için de yine bir noktaya kadar Pasaj adlı site avantaj yaratıyor. Defterlerin detaylarına oradan bakıp bize bir mesaj gönderebilirsiniz. İsterseniz buradan yorum yazın ya da info@sineksekiz.com adresine bir ileti gönderin. Ödeme için size uygun olan yöntemlerden birini seçeriz.  
169
Defterlere bir model hariç 20 TL fiyat biçtik. Bir model Japonya’dan gelen el yapımı çok özel bir kağıtla kaplandıkları ve el dokuması keten keselerin içinde muhafaza edildiğinden 25 TL oldu. Keseler yukarıdaki fotoğrafta gördükleriniz. Her birini tam defterlerin sığacağı boyutta diktik. Uçlarında küçücük bir zil var, hem hafifçe ağırlık yaptığından kapağın kapanmasında kolaylık sağlıyor hem de ses ve güzellik katıyor. Her zil seçeceğiniz defterin sırt kaplamasında kullanılan iplikle keseye dikildi. Mavi, kırmızı sarı ya da mavi olabiliyor.
Bu defterlerin Japon kağıdıyla kaplanan ve http://sineksekiz.pasaj.com/ adresinde Koptik Dikişli N.1 olarak geçenler haricindeki 7’sinden elimizde sadece birer tane var. Her biri birbirinden farklı ve tek kopya. Eğer içlerinden beğendikleriniz olursa bize haber verin ki bir kenara ayıralım.
İnternet haricinde 2 mekanda daha görücüye çıkarıyoruz defterlerimizi. Biri Gümüşlük’te Gümüşlük Club’ın içindeki antika dükkanı Makara Kukara. Ötekisi de İstanbul Cihangir’de kurulan el sanatları pazarı Pazart. Uğrama imkanınız varsa bu adreslerden de defterlere ulaşabileceksiniz. Haberlerinizi bekliyoruz!

Reklamlar

One Response to “Koptik Dikişli Defterler Satışta”

  1. surdurulebiliryasam Says:

    sen bu işi tam bir sanata dönüştürdün iremcim…ellerine sağlık…bir dahaki görüşmemizde ben de almak istiyorum bir adet…ruhuma en uygun olanını :)
    istanbul’dan sevgiler…
    filiz


Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: