Şahane Bir Yıl!

Aralık 30, 2009

2010 YILINDA GÜN IŞIĞI, KEDİ UYKULARI, TOPRAK KOKUSU, GÖKKUŞAĞI RENKLERİ HAYATINIZDAN EKSİK OLMASIN. HEPİNİZE ŞAHANE BİR YIL DİLİYORUZ!

Geride bıraktığımız sene içinde Sinek Sekiz Yayınevi’ni kurduk. Ekoloji ve Go oyunuyla ilgili kitapları Türkçe’ye kazandırmak için harıl harıl çalıştık. Aykız Doğan, Bener Bozkurt, Çağrı Ekiz, Deniz Dinçel, Egemen Özkan, Özge Olcay büyük bir özveri ve emekle “Gıdanın ve Tohumun Geleceği İçin Manifestolar”, “Go’nun Temel İlkeleri”, “İyilerin Yanında”, “Slow Food Devrimi”, “Ekoköyler”, “Permakültüre Giriş”, “Ekoloji”, “Şehir için Sürdürülebilir Yaşam Rehberi” ve “Petrol Değil Toprak” kitaplarının çevirilerini; Oylum Yılmaz, Damla Özer ve Deniz Candaş düzeltmelerini yaptı. Barış Çetinkol web günlüğümüzün daha okunaklı ve işlevsel olmasında yardım etti. İlknur Demirtepe iletişim koordinatörlüğümüzü üstlendi.

Kitaplarımızı yayına hazırlarken el yapımı defterler de ürettik özenle. Nilüfer Tütüncü ebru atölyesinden çıkan özel kağıtlarını kapaklarda kullanmamız için hediye etti. Peter Koch ustalık bilgilerini bizimle paylaştı. Pasaj.com web satışı için aracımız oldu. Kapbula Organik Şeyler İstanbul’da, Cadı Gümüşlük’teki dükkanlarında bize de yer vererek desteklerini esirgemedi.
Ve web günlüğümüzün takipçileri yorumlarıyla, eleştiri ve önerileriyle hep yanımızdaydı.

Olmasaydınız eksik olurduk… 2010 yılında kitaplarımızla sizlere ulaşmak dileğiyle…

Reklamlar

2 Responses to “Şahane Bir Yıl!”


  1. Üretkenliğinizin ve yaşamdan aldığınız sevginin giderek artmasını ve çok mutlu olmanızı diliyorum yeni yılda…İstanbul’ dan kocaman sevgiler…

  2. sineksekiz Says:

    Biz de sana çok güzel bir yıl diliyoruz sevgili Hande. Ne çok şey başardın bu sene, seni takip etmek, yazılarını okumaktan çok keyif aldık. Şimdi bir de tariflerini deneyebileceğiz, daha ne olsun! Bizden de sepetler, çuvallar, kavanozlar dolusu sevgiler :)


Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: