Mis Gibi Bir Gün; Etrafta Hediyeler

Ocak 1, 2010

Biten bir dönemi ve gelecek yeni günleri kutlamak ne güzel bir gelenek! Hareketli, lezzetli, dostlarla, hediyelerle dolup taşan bir yıl sonu gecesi geçirdik. Ve yeni yılın ilk gününde, hafif lodoslu, güneşin parladığı masmavi bir gökyüzüyle uyandık.
Dün gecenin sofralarından topladığımız kemikleri köpeklere verdikten, birkaç küçük artığı da bizim hergele kedilere dağıttıktan sonra kendi hediyelerimize doya doya bakıp sevmek için sepetimizi elimize aldık. İçinden neler çıkmadı ki!
Gezin’in seramikleri; şahane sırlı bir küçücük kap ve attıkça hep 6 gelen zar…  Aslı’nın ada tepelerinden elleriyle topladığı, güzelce bağlayıp asılıp kurutulmaya hazır hale getirdiği mis kokulu adaçayları… Bahadır’ın Gümüşlük Akademisi’nde elimize tutuşturuverdiği dev beyaz zarftan çıkan Penguen‘ler… Mine’den Gümüşlük Postası‘nın son sayısı… Cana ve Çağrı’nın postayla gönderdikleri rengarenk ipler…İlknur’un verdiği beyaz camdan minik, güzelim kaşık…Anne hediyesi ahşap topuz tokası
Hepsi birbirinden şahane! Peki sizde ne var ne yok? Nasıl mutlu oldunuz yılbaşında, ne hediyeler alıp verdiniz, neler dilediniz? Bu arada inanılmaz bir dolunay vardı farkettiniz mi? Gece 12’de Gümüşlük sahilde her yer dolunayın ışığıyla apaydınlıktı..

Reklamlar

One Response to “Mis Gibi Bir Gün; Etrafta Hediyeler”

  1. ekmekcikiz Says:

    Dolunay çok güzeldi, burada İstanbul’da bile…
    İyi seneler size.
    :))


Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: