Küçük Bir Kırık

Haziran 10, 2010

Geçen gece yemek zamanı Bugri’yi ortalarda göremedik. Gelir heralde deyip diğer 4 kedimize ve şaklaban köpeğimiz Cimbim’e yemeklerini verdik. Herkes mamalarını bitirip yalanma faslı başlamıştı ki Bugri çıkageldi; çığırtkan, acılı, yüreğimizi dağlayan miyavlamasıyla. Anladık, birşey oldu. Nazikçe baktık, omurgasının bittiği yerde bir darbe izi var; kesinlikle dokundurmuyor; belli ki içte birşeyler olmuş. Vakit kaybetmeden veteriner arkadaşımız Levent’i aradık ve muayenehanede buluşmak üzere sözleştik. Kontroller, tetkikler, bir röntgen… evet teşhis doğru, Bugri’nin kalça kemiğinin üzerinde bir yerde, minicik bir kırık var. Bahçede fındık faresi, kertenkele peşinde koşarken birşey olmuş belli ki. Kırık, kendi kendine 1 haftada kaynar dedi Levent ve bol istirahat önerdi.
Aldık geldik kıymetlimizi, bolca sevdik, rahat yerini hazırladık.
Bugri bizim yeri beğenmedi, kedi olmadığımız için biz bilemiyoruz tabii en keyifli uzanma köşelerini. Şimdi alt odanın verandaya bakan penceresinde, dinlencede…

4 Responses to “Küçük Bir Kırık”

 1. burçe beril Says:

  Hemen geçsin : (

 2. Nihal Says:

  kıyamam ya ne güzel yatmış o öyle.. geçmiş olsun :/

 3. mine Says:

  kedilerin dinlenmeyi seçtikleri yerler, ruh halleri, hatta kişiliklerini izlemesi çok zevkli sizin de öyle bir eviniz var anlaşılan :=)) bugriye geçmiş olsun en kısa zamanda koşturmaya devam etsin :=)
  sevgiler

 4. sineksekiz Says:

  “Ağrılarım hafifledi, yaralarım iyileşiyor, iki gündür çokca balık yedim, keyfim yerinde. Benimle ilgilenen, geçmiş olsun dileklerini ileten herkese çok teşekkür ederim”
  Nazik oğlan; Bugri.


Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: