Bizden Arkadaşlarımıza Düğün Davetiyesi

Ekim 15, 2010

Bu davetiyenin tasarımını yaptığımızda sizinle paylaşmıştık. Bakın zamanında şöyle yazmışız:https://sineksekiz.wordpress.com/2010/09/06/isil-ve-denizin-dugun-davetiyesi/
İnsanın beraber büyüdüğü ve hiç kopmadığı çocukluk arkadaşı evlenmeye karar verip davetiyeye ihtiyacı olduğunda en güzeli olsun istiyor. Biz de özene bezene bir ilüstrasyon yaptık genç çiftimiz için. Davetiyenin ön kapağını ve içini aşağıdaki fotoğraflardan inceleyebilirsiniz.
Haftaya Cuma günü yola çıkıp, ne zamandır evimizden uzakta koşturduğumuz İstanbul’dan Ankara’ya bu düğünde beraber göbek atacağız. Sonra da Çanakkale üzerinden Bodrum’a döneceğiz. Evi, toprağı, yağmurda toprak kokusunu, yabani otları, ot toplayıp yemeyi, kapımızın önündeki yaprakları çalı süpürgesiyle süpürmeyi, dayının ineğinin yoğurdunu yemeyi, turistsiz Gümüşlük sahilinde yürümeyi, damdaki çiçekleri sulamayı, bakımını yapmayı, kedilerle öğle uykusuna dalmayı… ah, çok özlemişiz.

One Response to “Bizden Arkadaşlarımıza Düğün Davetiyesi”

  1. yaşın Says:

    Çok güzel olmuş,elinize sağlık.Evinize duyduğunuz nostaljiyi de çok güzel dile getirmişsiniz hani herkesin bu kadar özliyeceği bir evi olsa dedirtecek cinsten….


Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: