Şişli %100 Ekolojik Pazarı’ndaydık

Ekim 16, 2010

Muhteşem bir gündü! Şimdi bu günün akşamındayız. Olan biteni anlatmak ve fotoğrafları eklemek için son gücümüzü kullanıyoruz. Yorulsak da mutluluk veren hisler hala içimizde..
Önceki gece hazırlıklarla uğraştığımız için geç yattık, sabah ise erkenden kalktık. Eşyaları yüklenip eski Bomonti Bira Fabrikası’nın arkasındaki Şişli %100 Ekolojik Pazar’a doğru yola koyulduk. Vardığımızda saat 8 buçuktu, tezgahçılar çoktan yerlerini almış, alışverişler başlamıştı.  Hemen yerimizi bulduk, stand eşyalarını çıkardık, ahşap dikmeleri vidaladık, özene bezene hazırladığımız kumaş tabelamızı iki dikmeye bağlayıp astık. Sonraki 8 saat bir çırpıda geçti. Onca güzelliğin, ışıklı okuyucuların, iyi dileklerin yanında bir de ilginç misafirimiz vardı:
Bu minicik kurbağayı biblo sanmayın sakın. Kendisi Anamurlu bir seyyah! Pazara muz getiren bir tezgahçı arkadaşımız, muz dolu kutulardan birinde bulmuş kendini. Bir muzun üzerinde bize doğru getirildiğinde şaşırdık kaldık. Sonra kitapların üzerine atladı, oradan da dikmeye zıpladı ve saatlerce orada, yukarıda kaldı. Sonra da kalabalık bir anda rahatsız oldu, hareket etmeye karar verdi ve aşağı atladı ve standın altına girip bir anda ortadan kayboldu!
Çizgi filmlik işler hep böyle bizim mi başımıza geliyor acaba : )
Standımıza uğrayan herkese çOk teşekkür ederiz! Umarız kitapları severek okursunuz…

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: